Poznáváme firmy ve Středních Čechách

Kategorie:
Aktuality
Datum:
01.07.2016

Zajímavý prázdninový program pro děti.

 Soutěž pro žáky a studenty:


Poznáváme firmy ve Středních Čechách


Hledáte zajímavý program na prázdniny pro vaše děti? Chcete zkusit ve svém volném čase něco úplně jiného než jsou klasické návštěvy památek? Chcete se dozvědět i vy mnoho zajímavého o našich středočeských firmách?

Krajská hospodářská komora Střední Čechy připravila ve spolupráci se Středočeským krajem zajímavou akci pro děti a studenty pod názvem POZNÁVÁME FIRMY VE STŘEDNÍCH ČECHÁCH. Jedná se o soutěž, jejímž hlavním smyslem je přivést děti do středočeských firem a přiblížit jim práci ve firmách v jejich okolí. Do soutěže se zapojilo více jak 20 středočeských firem, které jsou ochotny ukázat své provozy dětem a jejich rodičům nebo prarodičům během prázdnin a dále žákům ZŠ a SŠ během podzimních měsíců školního roku 2016-2017. Jde většinou o zajímavé výrobní firmy, které chtějí přilákat do svých provozů mladé lidi a motivovat žáky a studenty ke studiu potřebných oborů a také pobavit je.

Soutěž probíhá v termínu 15.6.-30.11.2016. Jak se do soutěže zapojit?.
Na webu www.khkstrednicechy.cz je připravena brožura, kterou si stáhněte a vystřihněte stránky s hrací kartou, popř. pdf -hrací karta. Hrací karty jsou také k dispozici v jednotlivých firmách. V brožuře najdete informace, kdo se může akce zúčastnit, pravidla soutěže, kam je třeba zaslat potvrzené hrací karty a najdete tam také přehled všech firem s krátkým medailonkem, podmínkami a termíny exkurze. Platné karty postupují do slosování a budou vylosovány 3 hlavní ceny pro nejpilnější sběratele a 3 „ceny útěchy“. Připraveny jsou opravdu zajímavé ceny: iPady, tablety, fotoaparát a dárkové předměty od firem.
Více na webu www.khkstrednicechy.cz nebo tel: 702 020 489 Vladislava Šizlingová, sizlingova@komora.cz

Rychlý kontakt:
Richard Šmocer
Miroslava Bílková
731 660 933 infocentrum@brandysko.cz

Informační centrum Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Otevírací doba:
Květen – Září: Po - Ne 9:00 - 17:00 (včetně státních svátků a dnů pracovního volna)
Ostatní měsíce: Po - Pá 9:00 - 17:00, So 9:00 - 13:00

Erb

Mapa stránek  |  RSS